گیربکس اتوماتیک ۲۰۶

ارسال شده توسط | در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ | در بخش سوال فنی | ۱ نظر

سلام و شب شما بخیر
ماشین من مدل ۹۱ هست و ۴۲ تا کارکرد داره. موقتی که خیلی گرم میشه و یا تو ترافیک هستم در مواقعی که ترمز میکنم بعد از حدود ۱ تا ۲ ثانیه پس از ایستادن کامل ناگهان تقه میزند که انگار تازه گیربکس به دنده ۱ میخواد بره. این اتفاق کاملا در ایست کامل صورت میگیره. البته سال گذشته شیربرقی رو به دلیل اینکه تو هوای سرد ارور اس اس میداد تعویض کردم که الان هم با اینکه هوا گرم شده در صورتی که ماشین سرد باشه این مشکل رو دارم. پیش یکی از تعمیرکاران بردم که بعد از تست و زدن دستگاه در حالتی که ترمز رو نگه داشت و گاز میداد بادستگاه به من نشون داد که فشار روغن ورودی و خروجی باهم مطابقت نداره.مثلا اگه فشار روغن ورودی ۱۱ بود خروجی حدود ۹ بود که از نظر ایشان یه فرار روغن در جایی صورت میگیره.
ایا این نظر درسته و در صورت بله و یا خیر بودن نظر شما دراین خصوص چیه و تعمیرش چقدر زمان و هزینه بر هست ؟
عرض کردم باید ماشین رو ارام ارام حرکت بدم و مدتی رو در دور موتور زیر ۲۰۰۰ راه ببرم تا دمای آب به خط دوم برسه که در این صورت مشکلی نداره.
تشکر

۱ نظر

  1. با سلام
    دوست عزیز،

    با توجه به توضیحات جنابعالی فرار روغن ایراد اصلی گیربکس خودرو و مکانیکی می باشدو در صورتیکه غیر از موارد ترافیک و مشاهده خلاصی و سپس ضربه شدید چراغ آلارم S و * هم داشته باشید لازم است با دستگاه P.P.S تشخیص ایراد برقی داده شود بهر حال محبت نموده با مراجعه به نمایندگی با تست جاده و دستگاه ایراد دقیق و هزینه آن اعلان می گردد. (بدون هزینه)

    با تشکر
    کاپ سرویس

ارسال نظر

Menu Title