گیربکس اتوماتیک استوک

ارسال شده توسط | در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ | در بخش سوال فنی | ۱ نظر

سلام و شب شما بخیر
نظر شما در خصوص استفاده از گیربکسهای استوک فرانسوی که تو بازار هست و قیمتی بین ۲ تا ۳ میلیون ارائه میکنند و ضمانت ۱ ماهه هم می دهند را میخواستم جویا شوم.
ماشین من مدل ۹۱ هست و تقه در هوای سرد می زند که با تعویض شیربرقی مشکل به مدت ۱ ماه رفع گردید اما باز هم مشکل مجددا بروز کرد.
به خاطر بعد مسافت که در ساری هستم امکان اینکه همیشه بیام تهران نیست
تو ساری این پیشنهاد را به من دادند که گیربکس استوک فرانسوی رو ماشین ببند تا مشکل نداشته باشی.
البته تستی در اینجا انجام دادند که در حالت دنده ترمز را گرفته و گاز دادند و فشار روغن را در همان حالت روی دیاگ خواندند که دوتا فشار رو به من نشان دادند که عدد بالایی بیشتر بود و عدد پاینی در نرم افزار تقریبا دو سوم بود. به صورت مثال فشار بالا ۱۲ بود فشار پایین ۸ که از نظر تعمیرکار ، این یعنی فرار روغن که می تونه از شیربرقی و یا رینگها و یا از یه قسمت دیگه باشه که باعث ایجاد خطای SS بشه که در هوای سرد برروی ماشین من ایجاد می شود.
لطفا راهنمایی فرمایید
سپاس
رضائی
ساری

۱ نظر

  1. با سلام
    دوست عزیز،

    فشار روغن گیربکس پایین می باشد و این ایراد می تواند از شیربرقی و یا داخل گیربکس باشد و در صورتیکه کیلومتر خودرو بالا نمی باشد نیازی به تعویض گیربکس نمی باشد، بهرحال گیربکس استوک که داخل آن بازدید نشده و روغن و کیلومتر آن تعویض نگردیده باشد جهت تعویض به صلاح شما نمی باشد، لازم است ابتدا گیربکس (در صورت نیاز) باز گردیده و در صورتیکه خرابی بیش از حد باشد گیربکس استوک اورحال شده جایگزین گردد.

    با تشکر
    کاپ سرویس

ارسال نظر

Menu Title