علامت SS وقتی هنوز ماشین گرم نیست!!!

ارسال شده توسط | در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ | در بخش مشکل فنی | ۳ نظر

من ماشین ۲۰۶ اتومات سال ۸۶ رو دارم. الان دو ماهی هست که وقتی بعد از ۶ ال ۷ ساعت که ماشن توقف داره ماشین رو روشن می کنم و حرکت می کنم علامت Snow و Sport می زنه با یک ضربه، بعد که دیگه انگار دنده تعویض نمی شه دوباره نگه می دارم خاموش می کنم بعد حرکت می کنم به نظرم زمانی که هنوز ماشین کاملا گرم نشده دوباره این اتفاق می افته ولی بعد از حدودا ۶ الی ۷ دقیقه که ماشین روشن هست اصلا این اتفاق نمی افته. حتی اگر بعد از نیم ساعت که ماشین خاموش بوده،روشن کنم و حرکت کنم اصلا این اتفاق نمی افته!!! ولی من صبح ها تا حدود ۱۰ دقیقه درگیر این قضیه ام. یعنی گرم بودن ماشین به این موضوع مرتبط هست؟؟؟ بسیار سپاسگزارم

۳ نظر

 1. با سلام
  دوست عزیز،

  بعلت ضعیف شدن شیربرقی و غلظت روغن هنگام سرد بودن گیربکس (خصوصا صبح ها) گیربکس آلارم داده و پس از ضربه و چراغ اسنو اسپورت گیربکس در حالت اضطراری رفته (عدم تعویض دنده و عملکرد مانوئل) و با باز و بست سوئیچ آلارم موقتا رفع می گردد. البته تست با دستگاه دیاگ علت دقیق آن را مشخص و رفع ایراد می نماید.

  با تشکر
  کاپ سرویس

 2. با سلام
  جناب Nadidab منم دقیقا مشکله شما رو دارم،میخواستم ببینم شما برای رفع اشکال به دوستان کاپ سرویس مراجعه کردید و عیب یابی انجام شد؟؟؟

ارسال نظر

Menu Title