تقه گیربکس اتومات ساندرو

ارسال شده توسط | در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ | در بخش سوال فنی | ۵ نظر

باسلام.خودروی ساندروی بنده بعد از حدود ۸۰۰ کیلومتر کارکرد،وقتی خودرو سرد است بلافاصله پس از روشن کردن، بعد از اینکه گیربکس را در حالت R قرارداده( برای خارج شدن از پارکینگ )، سپس موقعی که در حالت D قرار می دهیم تقه ای حس می شود البته این تقه گاهی وجود دارد و همیشگی نیست. ایا گیربکس خودرو دارای مشکل و ایرادی می باشد یا در حالت سرد بودن این اتفاق طبیعی است؟ چون در تمام حالات دیگر گیربکس کاملا نرم و بدون تقه می باشد.باتشکر

۵ نظر

 1. با سلام و عرض پوزش جهت تاخیر پیش آمده بدلیل مشکلات فنی سایت،
  دوست عزیز،

  تعمیر خودروی جنابعالی در حیطه کاری این مرکز نمی باشد لطفا به نمایندگی مربوطه (سایپا) مراجعه نموده تا بتوانید از گارانتی خودرو استفاده نمایید.

  با تشکر
  کاپ سرویس

  • باتشکر از کاپ سرویس
   لطفا بفرمایید ایا گیربکس ساندروی بنده مشکلی دارد و نیاز به مراجعه به تعمیرگاه می باشد
   ویا حالتی طبیعی می باشد.چون وقتی درست بعد از روشن شدن خودرو به مدت ۲۰تا۳۰ ثانیه تامل می کنم و بعد اقدام به حرکت می کنم مشکلی ندارد.

 2. با سلام مجدد،
  دوست عزیز،

  سیستم گیربکس خودروی شما در زمان ابتدایی و استارت دور موتور بالا می باشد و همین باعث ایجاد تقه می باشد که پس از حدود ۲۰ ثانیه دور موتور زیر ۱۰۰۰ می رسد که در این صورت تقه ایجاد نمی گردد. لذا موردی که فرمودید ایراد فنی محسوب نمی شود و مربوط به ساسات خودرو می باشد.

  با تشکر
  کاپ سرویس

 3. با سلام و احترام
  درود بر شما
  واقعا بابت وقتی که برای پاسخ گویی می گذارید تشکر می کنم.
  خیلی ممنون بابت پاسخی واحترامی که برای مردم قائل هستید.
  این احساس مسئولیت قابل ستایش وقدردارنی می باشد.
  تشکر

 4. با عرض سلام مجدد،

  سپاس از لطف جنابعالی، تمام تلاش ما در این مجموعه خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان می باشد و نظر شما قطعا به بهبود کیفیت خدمت رسانی ما کمک خواهد کرد.

  با تشکر
  مدیریت کاپ سرویس

ارسال نظر

Menu Title