ارور SS

ارسال شده توسط | در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ | در بخش سوال فنی | ۱ نظر

سلام و شب شما بخیر
ماشینم ارور اسپرت و اسنو میداد که ساری خدمتتون رسیدم و شیربرقی تعویض شد. البته شیربرقی رو خودم تهیه کردم که بعد از نصب مدیر فنی اظهار داشتند ظاهرا کارتن اون اصل نیست. به هر حال مشکل به مدت حدود ۲ ماه حل شد و باز دوباره ارور شروع شد. ارور هم فقط زمانی که ماشین سرد هست میده و وقتی گرم میشه مشکلی نداره. یکی از دوستان که ایشون هم خودشون ۲۰۶ اتوماتیک دارن میگفتن که ماشینشون این مشکل رو داشت و با تعویض شیربرقی مشکل حل نشد و نهایتا قطعه ای به نام رینگهای النگویی رو تعویض کردن و رینگ النگویی ماشین مگان رو نصب کردن که مشکل حل شد. کارکرد ماشینم ۴۲۰۰۰ میشه. سوال من این هست زمانی که روغن و ماشین سرد هست چرا این اتفاق میافته و واقعا مال شیربرقی هست و یا سنسوری وجود داره که می بایست با توجه به گرم و یا سرد بودن روغن عملکرد اون رو سنس کنه و یا بقول دوستم رینگ النگویی که نمیدونم چه کاری انجام میده مشکل رو حل میکنه
با توجه به بعد مسافت که از ساری می بایست خدمت شما برسم ، انتظار دارم که مشکلم برای بار اول حل بشه و ادامه دار نباشه و از نظر شما کارشناس محترم با توجه ایراد ذکر شده فکر میکنید چه مقدار زمان جهت تعمیر گیربکس نیازهست و چه مقدار هزینه؟
و ایا اینکه با دستگاه زدن میشه تشخیص داد که شیربرقی خراب هست و یا سنسور و یا قطعه دیگه؟
سپاس و درود فراوان

۱ نظر

 1. با سلام
  دوست عزیز،

  ۱- ارور اسنو اسپورت فقط آلارم بوده و با تغییر فشار روغن آلارم مشاهده می گردد.
  ۲- به علت های مکانیکی و الکترونیکی که فشار روغن تغییر نماید آلارم مشاهده می گردد، در نتیجه خرابی گیربکس خودروی شما دوست محترم متفاوت بوده و رفع ایراد هم متفاوت می باشد.
  ۳- جهت جلوگیری از هزینه های تعمیر لازم، بعضی مواقع رفع ایراد بصورت مرحله ای صورت پذیرد لذا امکان دارد که رفع ایراد در یک جلسه انجام نشده و اقدامات بعدی صورت پذیرد.
  ۴- تشخیص ایراد با دستگاه فقط برای ایراد های نرم افزار و الکترونیکی و بعضا مکانیکی می باشد.

  با تشکر
  کاپ سرویس

ارسال نظر

Menu Title